Kozičky hnědé krátkosrsté
Prodáme kozičky plemene hnědá krátkosrstá linie Ještěd. 1 ks loňská bezrohá, 4 ks letošní (narozené 2. – 5. 3. 2015, tři rohaté, jedna bezrohá). Všechny jsou z dvojčat nebo trojčat. Letošní jsou díky původu z vícečetných vrhů na půl roce menší, ale máme zkušenost, že během následujícího roku ještě stále dorůstají a na podzim příštího roku už z nich jsou pěkné kozy. Jejich matky i otec pocházejí z chovů s kontrolou užitkovosti s prokazatelnou dobrou dojivostí. Odběr možný ihned. Podrobnější informace poskytneme na dotázání e-mailem nebo telefonicky.

Shetlandské ovečky
Prodáme 12 ks shetlandských oveček linie Shadow. 5 ks loňských oveček (bahnic) a 7 ks letošních jehnic. Rouno převážně v barvě odstínů šedé, světlé šedohnědé, bílé, výjimečně hnědé nebo černé. K prodeji jsou také 2 ks dvojnásobných kříženek shetland x romney marsh (3/4 shetland) s bílým rounem. Vhodné do zájmového chovu pro přadlenky a pro milovníky malých a geneticky původnějších plemen oveček. Odběr možný ihned. Podrobnější informace poskytneme na dotázání e-mailem nebo telefonicky.

Kříženky bergschaf, juraschaf a romanovské ovce
Pro podzimní odběr máme pěkné letošní jehnice, vhodné do malých zájmových chovů. Barevné formy různé -  čistě bílé, tmavě hnědé, některé i flekaté či jakoby pocákané. V případě zájmu neváhejte a hned se ozvěte, kříženci budou totiž první, kteří naše stáda budou opouštět (a to i nuceně do zvířecího nebe). Odběr možný ihned. Podrobnější informace poskytneme na dotázání e-mailem nebo telefonicky.